Влада

Відбулась 19 позачергова сесія Решетилівської районної ради

14 лютого в залі засідань Решетилівської міської ради відбулось пленарне засідання позачергової 19 сесії районної ради, яке вів голова ради Сергій Колотій.

Він вручив нагрудний знак «За вірність народу України» ІІ ступеня. Хмельницькому Сергію Олександровичу, жителю Решетилівської територіальної громади. Після формування порядку денного було зачитано повідомлення про включення депутатів Йосипа Метельського та Валентини Деркач до фракції  "Українське об'єднання патріотів - УКРОП". Керуюча справами виконавчого апарату районної ради Валентина Шерстюк ознайомила депутатів та керівників установ і підприємств спільної власності територіальних громад району з особливостями подання декларацій за 2017 рік.

Депутат Олег Коцар висловив занепокоєння щодо руху великовагового транспорту шляхами району, що спричиняє руйнування дорожнього покриття. Голова райдержадміністрації Роман Перепелиця зауважив, що в рамках відповідної  обласної Програми передбачено встановлення двох вагових комплексів на території району, зокрема, одного – на території Покровської територіальної громади.

Депутати визнали повноваження депутатів Анатолія Піщанського та Володимира Одноочка та внесли зміни до складу постійних комісій.

Голова районної ради Сергій Колотій вручає Володимиру Одноочку депутатське посвідчення

Анатолія Піщанського було включено до складу постійної комісії районної ради з питань будівництва, житлово-комунального господарства, промисловості, енергетики, транспорту та зв’язку, а Володимира Одноочка – до складу постійної комісії районної ради з питань сільського господарства, підприємництва, земельних відносин та екології.

Депутати розглянули питання, які не були підтримані на попередньому пленарному засіданні, щодо внесення змін до Положення про постійні комісії Решетилівської районної ради, запропонованих Олегом Коцаром, а також щодо депутатського запиту Петра Кошового. Проте, обидва проекти знову не набрали достатньої кількості голосів і були зняті з розгляду. Не отримав достатньої підтримки і проект рішення про звернення до Верховної Ради України.

Голова райдержадміністрації надав інформацію щодо розгляду депутатського  запиту Миколи Курінного, зауваживши, що функціонування Плосківської ЗОШ І-ІІІ забезпечено, але проблема приведення приміщень навчальних закладів до належних умов

залишається. Депутати довго не могли дійти спільної думки під час розгляду питання щодо внесення змін до показників районного бюджету на 2018 рік. Дискусійним стало питання виділення коштів для надання допомоги малозахищеним жителям району. Після довгих дебатів було вирішено відтермінувати такі видатки.  Рішення про внесення змін до показників районного бюджету, з урахуванням коштів субвенцій сільських рад, було прийнято .

Майже одноголосно було прийнято рішення про передачу центральної районної бібліотеки із спільної власності територіальних громад в комунальну власність Решетилівської територіальної громади

Передаючи у комунальну власність Решетилівської територіальної громади будівлю ЦКД «Оберіг» депутати не були такими одностайними. 

Григорій Пономаренко під час обговорення питання щодо передачі будівлі ЦКД "Оберіг":  "Давайте покажемо приклад співпраці!"

Решта проектів рішень щодо змін до районної Програми пожежної безпеки на 2016-2020 роки; прийняття майна з спільної власності територіальних громад Решетилівського району в спільну власність територіальних громад сіл, селищ і міст Полтавської області;  впровадження малопотужного місцевого FM-мовлення на території Решетилівського району  та інші ретельно розглядалися на вчорашньому спільному засіданні постійних комісій і були підтримані депутатським корпусом.

Сайт райрадиДодати коментар


Захисний код
Оновити

Оголошення

Продам тільну телицю

Худоба та птиця
noimage

Фото-відео, Фотошоп. і т.д. Друк документів.

Послуги: ремонт, інтер’єр, перевезення
noimage

Комп`ютерні послуги. Незначний ремонт.

Послуги: ремонт, інтер’єр, перевезення
noimage

Оцифровування старих відеокасет.

Радіо-теле-обладнання: продам, куплю
noimage