Влада

ПРОДУКТИВНО, ОДНОГОЛОСНО ТА ЗГІДНО РЕГЛАМЕНТУ: ДЕПУТАТИ ПРО ВИЇЗНЕ ЗАСІДАННЯ СЕСІЇ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛРАДИ

 

СЬОГОДНІ У ПРИМІЩЕННІ ЗАЛИ ЗАСІДАНЬ ПРАТ «ПОЛТАВСЬКИЙ ГЗК» У ГОРІШНІХ ПЛАВНЯХ ВІДБУЛОСЯ ТРЕТЄ ПЛЕНАРНЕ ЗАСІДАННЯ ВІСІМНАДЦЯТОЇ СЕСІЇ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ.

Як ми повідомляли раніше, це перше із виїзних засідань, яке провели цьогоріч. Голосування відбувалося картково за допомогою бюлетенів.

Сьогодні народні обранці розглянули 65 питань порядку денного та прийняли ряд звернень. Вони стосувалися і змін до цільових Програм та показників обласного бюджету на 2018-й, і фінансування природоохоронних заходів, і затвердження технічної документації.

Самі ж депутати на своїх сторінках у соцмережі зазначали, що попрацювали продуктивно, без хаосу та згідно регламенту.

Роман Товстий, заступник голови Полтавської ОДА, депутат облради:

– На сесії обласної ради розглядаються дуже важливі питання, які були, в принципі, узгоджені в комісіях. В основному, прийняття рішень відбувається одноголосно. Формат проведення сесії – нормально, розібралися, немає ніякого хаосу. Депутати голосують і згідно регламенту. Маємо сформовану процедуру голосування. Виїзні засідання корисні. Будемо продовжувати в такому ж дусі.

Сергій Соловей, депутат облради:

– Сьогодні на сесії Полтавської обласної ради, після виступу Голови обласної Спілки ветеранів Збройних сил, учасників та ветеранів бойових дій, члена Українського об’єднання патріотів – УКРОП Бориса Гонзи одноголосно прийнято Звернення до керівництва держави та парламенту негайно вирішити питання справедливого пенсійного забезпечення відставних військових, пенсіонерів-правоохоронців, учасників бойових дій, співавтором якого був депутат від УКРОПу Василь Хоменко.

Руслан Ляшко, депутат облради:

– Сьогодні на 3-му пленарному засіданні 18 сесії Полтавської облради колеги депутати підтримали ВСІ проекти підготовлених мною рішень. Впевнений, що наша спільна, злагоджена робота матиме добрі результати для кожного виборця. Слава Україні!

Нагадаємо, що голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький, під час брифінгу з журналістами, розповів, що цьогоріч виїзні засідання сесії будуть тематичними. Проводитимуть їх у різних населених пунктах області, аби бути ближчими до людей та розглядати болючі питання на тих територіях, де вони виникають.

 

НП

 Додати коментар


Захисний код
Оновити

Оголошення

Продам тільну телицю

Худоба та птиця
noimage

Фото-відео, Фотошоп. і т.д. Друк документів.

Послуги: ремонт, інтер’єр, перевезення
noimage

Комп`ютерні послуги. Незначний ремонт.

Послуги: ремонт, інтер’єр, перевезення
noimage

Оцифровування старих відеокасет.

Радіо-теле-обладнання: продам, куплю
noimage