Влада

СПОРТСМЕНИ З УСІЄЇ УКРАЇНИ ЗМАГАЮТЬСЯ В РЕШЕТИЛІВЦІ

Світлина від Решетилівська районна рада Полтавської області.
 
 
 
Вчора на базі Решетилівського професійного аграрного ліцею ім.І.Г.Боровенського відбулося урочисте відкриття змагань Кубку України із спортивного туризму серед юнаків та юніорів. 220 представників з усієї України мірятимуться своїми силами і вмінням та виборюватимуть нагороди протяго трьох днів.
Учасники змагатимуться у двох вікових групах. Діти молодшої групи (2003-2005 років народження та 2006-го за спецдопуском) демонструватимуть свою майстерність на дистанціях III класу. Спортсмени старшої групи (2001-2002 років народження та 2003-го за спец допуском) долатимуть дистанцію IV класу.
Два останні роки ці змагання проводили тільки серед спортсменів молодшої вікової групи на дистанціях ІІІ класу, тому,що у приміщеннях, де відбувалися змагання, не вдавалося підготувати більш складні дистанції.З відкриттям нового спортивного комплексу з осучасненою спортивною залою, у якій побудований скеледром, отримали змогу провести Кубок України зі складнішими дистанціями і запросити до участі команди і старшої, і молодшої груп з інших областей України.
На урочистий захід прибули голова Полтавської облради,Почесний голова ГО "Патріоти Решетилівщини" Олександр Біленький, та заступник облради Анатолій Ханко, голови Решетилівської РДА Роман Перепелиця та районної ради Сергій Колотій,секретар міської ради Оксана Дядюнова,які і відкрили змагання.

Голова обласної ради висловив упевненість, що змагання з пішохідного туризму в місті Решетилівка стануть спортивним святом, від якого учасники та вболівальники отримають справжнє задоволення та побажав спортсменам перемоги.

За інформацією Полтавського обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді, змагання з пішохідного туризму всеукраїнського рівня в нашій області відбуваються третій рік поспіль. Цього року у них візьмуть участь 27 команд з Вінницької, Донецької, Дніпропетровської, Київської, Львівської, Луганської, Миколаївської, Тернопільської, Харківської, Херсонської, Чернігівської, Полтавської та інших областей України. Понад 200 юних спортсменів продемонструють свою туристичну майстерність у подоланні дистанцій «Смуга перешкод» третього та четвертого класу.

 
 
 
 
Світлина від Решетилівська районна рада Полтавської області.
Світлина від Решетилівська районна рада Полтавської області.
 
 
 
 
Світлина від Решетилівська районна рада Полтавської області.
 
 
 
 
 
 
 


Додати коментар


Захисний код
Оновити

Оголошення

Продам тільну телицю

Худоба та птиця
noimage

Фото-відео, Фотошоп. і т.д. Друк документів.

Послуги: ремонт, інтер’єр, перевезення
noimage

Комп`ютерні послуги. Незначний ремонт.

Послуги: ремонт, інтер’єр, перевезення
noimage

Оцифровування старих відеокасет.

Радіо-теле-обладнання: продам, куплю
noimage