Влада

Анатолій Ханко: «Ми будемо ініціювати розробку обласної Програми підтримки науки»


e-mail
ДрукPDF

Про це заступник голови Полтавської обласної ради заявив під час XVIII Міжнародної  науково-практичної  конференція "Ідеї академіка Вернадського та науково-практичні проблеми сталого розвитку освіти і науки", яка відбувалася 11 – 13 травня у місті Кременчук.

Вітаючи учасників науково-практичної конференції, заступник голови Полтавської обласної ради Анатолій Ханко зазначив, що заходи такого рівня сприяють навчанню та обміну досвідом, напрацюванню дієвих механізмів для подальшого розвитку наукової галузі в Україні. Він наголосив на необхідності більше уваги приділяти розвитку науки на  Полтавщині, зокрема, розроби обласну Програму підтримки наукової галузі, яка фінансуватиметься з обласного бюджету.

«Сьогодні, коли на Сході нашої держави українські військовослужбовці захищають  територіальну цілісність країни, ми повинні забезпечити їм надійний тил. Одним із його складових є стабільний розвиток вітчизняної науки», – сказав Анатолій Ханко.

В заході взяли участь представники науково-дослідних та вищих навчальних закладів України, Польщі, Словаччини, Чехії, Казахстану, Білорусії, інших країн, керівники органів місцевого самоврядування Полтавщини.

Cайт облрадиДодати коментар


Захисний код
Оновити

Оголошення

Продам тільну телицю

Худоба та птиця
noimage

Фото-відео, Фотошоп. і т.д. Друк документів.

Послуги: ремонт, інтер’єр, перевезення
noimage

Комп`ютерні послуги. Незначний ремонт.

Послуги: ремонт, інтер’єр, перевезення
noimage

Оцифровування старих відеокасет.

Радіо-теле-обладнання: продам, куплю
noimage