Влада

ЩО ВИРІШИЛА 21 СЕСІЯ РЕШЕТИЛІВСЬКОЇ РАЙРАДИ

Світлина від Решетилівська районна рада Полтавської області. Під головуванням Сергія Колотія відбулося пленарне засідання 21 сесії Решетилівської районної ради сьомого скликання. До порядку денного було внесено 30 питань.

На початку засідання у зв'язку з реформою первинної ланки медицини депутати затвердили Статут Комунального некомерційного підприємства „Центр первинної медико-санітарної допомоги Решетилівської районної ради Полтавської області“ та передавальний акт основних засобів та матеріальних цінностей Центру первинної медико-санітарної допомоги Решетилівського району.

Понад годину депутати районної ради знайомилися зі звітом голови районної державної адміністрації Романа Перепелиці щодо виконання делегованих повноважень. Одною з найболючіших тем для обговорення було утримання  та ремонт доріг. З цього ж питання надійшли і депутатські запити Сергія Горобця та Анатолія Бутенка.

Також на засіданні внесено зміни до показників районного бюджету на 2018 рік, прийнято рішення щодо звіту постійної комісії з питань освіти, культури, туризму, сім’ї, молоді, спорту, охорони здоров’я, соціального захисту населення та сфери послуг, інформації начальника Решетилівського відділення поліції Глобинського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Полтавській області про стан боротьби зі злочинністю та охорони публічного порядку, ходу виконання районих програм та роботи комунальних підприємств "Ефект" та "Бюро містобудування та технічної інвентаризації Решетилівського району".

Депутати затвердили Положення про надання платних послуг комунальним закладом «Решетилівський районний краєзнавчий музей» Решетилівської районної ради та Перелік платних послуг, що надаються комунальним закладом «Решетилівський районний краєзнавчий музей» та прийняли рішення про надання пільг щодо плати за оренду об'єктів спільної власності територіальних громад району.

Тривалої дискусії зазнало обговорення питання про використання червоно-чорного прапора на території Решетилівського району, ініційованого депутатом Олегом Коцаром. Депутати акцентували увагу на тому, що ніяких заборон з приводу застосування стяга немає, тому гострої потреби у відповідному рішення немає. Після тривалих перемовин та деяких змін його таки ухвалили.

Також на засіданні прийнято рішення щодо утворення офіційного сайту Решетилівського району та затверджено план роботи районної ради на друге півріччя.

Депутати районної ради не підтримали проект рішення щодо розгляду заяви депутата районної ради Петра Кошового.

У зв'язку з внесенням змін до постанови Кабінету Міністрів України №268 депутати внесли зміни до рішень районої ради „Про оплату праці голови районної ради на 2018 рік“ та „Про оплату праці заступника голови районної ради на 2018 рік“.

Також на засіданні підтримано депутатський запит Анатолія Піщанського та прийнято звернення до Верховної Ради України.

Майже шестигодинне пленарне засідання закрили розглянувши всі питання порядку денного.

Світлина від Решетилівська районна рада Полтавської області.

Депутат Василь Ярема під час виступу

Світлина від Решетилівська районна рада Полтавської області.

Депутат Олег Коцар під час виступу

Світлина від Решетилівська районна рада Полтавської області.

Сайт райрадиДодати коментар


Захисний код
Оновити

Оголошення