Влада

У ПОЛТАВСЬКІЙ ОБЛАСНІЙ РАДІ ОБГОВОРИЛИ НОВОВВЕДЕННЯ У СФЕРІ ЖКГ, ВЕТЕРИНАРІЇ ТА ХАРЧОВИХ ПРОДУКТІВ

Сьогодні у Полтавській обласній раді відбувся семінар щодо нововведення законодавства у сфері житлово-комунальних послуг, безпечності харчових продуктів, санітарного законодавства, ветеринарної медицини і захисту рослин.

Завідувач сектору контролю за регульованими цінами ГУ Держпродспоживслужби у Полтавській області Ірина Максимішина зазначила, що нині є порушення діючого законодавства, зокрема, у сфері житлово-комунальних послуг. Тому варто спілкуватись у режимі попередження, а не застосування штрафних санкцій.

«ГУ Держпродспоживслужби у Полтавській області це орган, який має контрольні наглядові функції з боку держави. А також контроль у сфері ціноутворення і застосування цін. Як показують наші результати перевірок, що були проведені в галузі житлово-комунальних послуг, є практично 100% порушення діючого законодавства. Причини цього – відсутність підготовки спеціалістів, незнання законодавчої бази. Тому враховуючи все це, краще, мабуть, спілкуватись в режимі попередження, запобігання порушення, ніж застосування штрафних санкцій», – зазначила Ірина Максимішина.

Зокрема, приводом обговорення ставзаконопроект №8424 Про внесення змін в Закон України «Про житлово-комунальні послуги» і Закон України «Про комерційний облік теплової енергії та води». 9 червня його підписав Президент України, а 10 червня закон набрав чинності.

Також обговорили питання щодо вимог законодавства з питань безпечності харчових продуктів, щодо сказу тварин африканської чуми свиней та нодулярного дерматиту великої рогатої худоби: заходи профілактики та недопущення занесення, роль органів місцевого самоврядування у сфері дотримання санітарного законодавства та правила застосування пестицидів, враховуючи безпечність для навколишнього середовища, збереження корисної ентомофауни, бджіл.

нпДодати коментар


Захисний код
Оновити

Оголошення

Продам тільну телицю

Худоба та птиця
noimage

Фото-відео, Фотошоп. і т.д. Друк документів.

Послуги: ремонт, інтер’єр, перевезення
noimage

Комп`ютерні послуги. Незначний ремонт.

Послуги: ремонт, інтер’єр, перевезення
noimage

Оцифровування старих відеокасет.

Радіо-теле-обладнання: продам, куплю
noimage